Gwarancja zwrotu w ciągu 90 dni

Ruszaj na podbój świata!

Kosmetyki Oh!Tomi zostały stworzone z myślą o aktywnej pielęgnacji, która nie jest jeszcze jednym obowiązkiem, a pełną zabawy frajdą! Moc fantastycznych, naturalnych składników i bajecznych zapachów ukrytych w uroczych opakowaniach podkreśli Twoją osobowość i nastrój. Pokaż Kotku, co masz w środku...

Celebruj to, co masz najpiękniejsze!

Nie wierzymy w nadmierne ingerowanie w urodę! Dążymy natomiast do tego, aby nasze kosmetyki podkreślały to, co masz w sobie najpiękniejsze: wielkie marzenia i dobre wibracje! Pielęgnujemy więc nie tylko Twoje ciało. Wiemy, że masz fantastyczne poczucie humoru, że uwielbiasz swoich przyjaciół, że kochasz muzykę, a czasem chcesz po prostu mieć święty spokój! Wierzymy, że świat Oh!Tomi poprawia nastrój, wywołuje uśmiech i ośmiela do przygód – i o to właśnie chodzi w życiu!

Słoneczne lato czy iskrząca zima?

Mamy coś na każdą okazję, dla każdego rodzaju problematycznej skóry i na wszystkie pory roku! Poszukuj, odkrywaj, testuj – bez wątpienia w świecie Oh!Tomi znajdziesz coś dla siebie! Jeśli masz ochotę na orzeźwienie, sięgnij po nasz fantastyczny Grejpfrut albo soczystą Truskawkę. W chłodniejsze dni rozgrzej się Gorącą Kawą albo Kwiatem Lipy. Jedno jest pewne: z naszymi kosmetykami uśmiech nie zniknie z Twojej buzi!

Świadomie, naturalnie…

Pomimo tego, że bawimy się wybornie tworząc nasze produkty, kreujemy świat w pełni odpowiedzialnych, bazujących na składnikach roślinnych kosmetyków. To poważna sprawa i właśnie tak traktujemy wszystkich naszych klientów. Budujemy bazę wiedzy i nieustannie pomagamy odbiorcom stać się świadomymi użytkownikami współczesnych, naturalnych substancji pielęgnacyjnych. To spore wyzwanie!